kasia zawszepodrodze

O blogu

Zawsze po drodze to miejsce, które powstało z potrzeby zapisywania wyjątkowych podróży, na które się udawałam, oraz niezapomnianych chwil jakie im towarzyszą.

To także miejsce dla tych, którzy szukają inspiracji jak samodzielnie i tanio planować oraz podróżować gdziekolwiek się tylko chce, byle Zawsze po drodze.

 O mnie

Nazywam się Katarzyna Szulc i zawodowo jestem fizjoterapeutką, która można spotkać we Wrocławiu. Od dzieciństwa zawsze moja głowa była zadarta wysoko w kierunku nieba, poszukująca przelatujących nad nią samolotów. W wolnych chwilach przeglądałam mapy, oglądałam programy podróżnicze i czytałam relacje z wypraw. Zawsze kończyło się tak samo – westchnieniem, które na pewno nie jest Ci obce. Ale przyszedł w końcu Ten Dzień, w którym moje marzenia przestały istnieć tylko w mojej głowie. Rozpoczął się nowy etap – podróże.

Po moich kolejnych wyjazdach moi znajomi ze studiów i z otoczenia powtarzali jak mantrę wciąż te same pytania:

Nie boisz się?

Skąd masz na to pieniądze?

Jak Ty to robisz?

No cóż, wystarczy chcieć

Wielu osobom pomagałam zakupić tanie bilety, zorganizować noclegi czy transport.

Dzięki temu odkryłam swój sposób na siebie i na bloga, w którym chcę udowadniać, że każdy samodzielnie jest w stanie udawać się w te małe jak i te większe podróże pamiętając, że każde miejsce, które odwiedzimy jest tak naprawdę Zawsze po drodze.

Kontakt

Powered by BreezingForms

Newsletter

Jeżeli chcesz być na bieżąco z moimi przygodami zapisz się na newsletter