Merhaba

Czytaj więcej: Merhaba

Gdzie jest Julia?

Dlaczego młoda, zdolna dziewczyna, która ma dobrą pracę i lubi to co robi, pewnego dnia pakuje plecak i wyrusza w podróż dookoła świata ? A w dodatku nigdy z niej nie wraca?

O tym właśnie dowiesz się w książce Julii Raczko.

Czytaj więcej: Gdzie jest Julia?

Tu byłem, Tony Halik

tu bylem tony halik b iext48321041

 Wstyd się przyznać, ale dopiero po wydaniu książki i promocji z nią związanej odkryłam bardzo nietuzinkową postać nazywaną przez wielu „ptakiem PRL-u”.

Czytaj więcej: Tu byłem, Tony Halik

Końca świata nie było - Anita Demianowicz

Nie jest to kolejna nudna książka blogerki, która postanowiła rozszerzyć swoją działalność czy zarobić pieniądze. Anita Demianowicz, bo tak nazywa się autorka, wita nas w świecie, który został postawiony na głowie! Cały sekret tkwi w przewrotnym tytule: „Końca świata nie było”.

Czytaj więcej: Końca świata nie było - Anita Demianowicz

Beduinki na Instagramie - Aleksandra Chrobak

Podczas sesji zauważyłam bardzo ważną umiejętność – odnajduję informacje i książki, które muszę natychmiast przeczytać, a stosik notatek do egzaminu może poczekać jeszcze kilka minut… lub godzin, a w najgorszym wypadku dni ;) W ten sposób natrafiłam na „Beduinki na Instagramie" Aleksandry Chrobak. Lekka książka opowiadająca o innej kulturze, zasadach, religii i podejściu, w której to autorka nie straszy czytelnika odległym wschodem. 

Czytaj więcej: Beduinki na Instagramie - Aleksandra Chrobak

Kontakt

Powered by BreezingForms

Newsletter

Jeżeli chcesz być na bieżąco z moimi przygodami zapisz się na newsletter